Kolekcje

Zobacz zachwycające, inspirujące kolekcje płyt tarasowych i stopni schodowych

Wyrafinowane, efektowne, dopracowane w najdrobniejszych detalach, pozwalające na nadanie indywidualnego szlifu projektowanej przestrzeni.

Właśnie takie są stworzone przez nas kolekcje systemów tarasowych Regent. Dzięki nim możliwe jest stworzenie unikatowego tarasu i ogrodu, który zachwyci Twoich gości.

Każda z kolekcji to inna opowieść i wiele historii, które czekają na ich spisanie. Podróż do wymarzonej przestrzeni zaczyna się właśnie w tym miejscu: wybierz kolekcję, która najlepiej wyraża Twoją osobowość!

Jak tworzymy kolekcję?

Ceramika gresowa stwarza ogromne możliwości kreowania przestrzeni, umożliwiając projektantom tworzenie unikatowych, przykuwających uwagę wzorów.

Każda ze stworzonych przez nas kolekcji składa się z dwucentymetrowej płyty ceramicznej o wymiarach 60×60 cm, czterocentymetrowej hybrydowej płyty tarasowej DuoProCeram o wymiarach 60×60 cm, oraz hybrydowej płyty 2Drive o grubości pięciu centymetrów i wymiarach 60×60 cm. Wszystkie płyty charakteryzują się wytrzymałością, mrozoodpornością i znakomitą antypoślizgowością (R11).

Dopełnieniem kolekcji są stopnie schodowe proste i narożne DuoProStep, które zwiększają możliwości aranżacji.

Wybierając poszczególne produkty z kolekcji, masz gwarancję efektownego wykończenia i spójności wizualnej.